• info@asperik.net

Hakkımızda

Değerli paydaşlarımız,

 

Teknolojinin ve bilgi sistemlerinin giderek önem kazandığı günümüzde, e ticaret ağırlıklı bir tüketim yönelimi ile bilgiye ulaşım yöntemlerini farklılaştıran bir toplum olma yolunda ilerliyoruz.

 

Her an ve her yerden bilgiye ulaşma isteği, bilişimi hayatımızın vazgeçilmezliğinden bir adım öne geçirerek, yönetişim çağını zorunlu kılmaktadır. Bu zorunluluk bir yandan da bilgi kargaşasına ve doğru yönelimlerin zorluklarının ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

 

Kendi ticari konularında profesyonel olarak hizmet verme çabasındaki dürüst ve güvenilir firmaların, bireysel olarak teknolojinin getirdiği bu zorunlu yönetişim ağı içerisinde yer alamamanın getirdiği dezavantajları, ticari yaşamlarını da giderek zorlaştırmakta, tanınabilirlik ve reklam konusunda daha büyük atılımlar yapılmasını da zorunlu kılmaktadır.

 

İşte bizler de asperik.net ailesi olarak;

 

Uzun zamandır hayalini kurduğumuz bu projemizin alt yapısı üzerinde, teknolojinin ve yönetişimin zorunluluğunu da görerek, piyasa tecrübesine hakim farklı sektörlerdeki iş insanları ile fikir alışverişinde bulunarak yola çıktık.

 

TSK’de yılların tecrübesi, disiplini ve dayanışma ruhu ile pekişen değerleri, sivil yaşamdaki güvene dayalı beşeri sermayeleri, asperik.net aracılığıyla bir araya getirebilmeyi hedefliyoruz.

 

Var olan bilgi, deneyim, profesyonellik ve tecrübeleri bir çatı altında toplayarak, güzel ülkemizin beşeri sermayesi olan paydaşlarımızla birlikte daha fazla katma değer sağlayacağımıza yürekten inanıyoruz.

 

Hali hazırda var olan işlerimizi daha da büyüteceğimizi, güç birliği oluşturarak tercih edilen bir ulusal marka haline gelmemize hiçbir engelin olmadığını biliyoruz.

 

Emekliliğin tadını çıkarma tercihi ile yaşamlarını devam ettiren değerlerimizi yanımızda ve profesyonelliklerini de kendi zenginliğimiz olarak aramızda görmek istiyoruz…

 

Hayatlarımızın en değerli sermayesi olan zamanlarımızı, geleceğine yatırım yapmayı düşünenleri, birçoğumuz gibi “neler yapılabilir” diye kendine dert edinenleri aramıza katabilmek, bizleri ziyadesi ile mutlu edecek, hedeflediğimiz bu yolda, daha güçlü, güvenli ve azimli kılacaktır.

 

Bu yoldaki ilk adım olarak da, sizleri asperik.net rehberinde yer almaya davet ediyoruz…

 

Kuruluşumuzla birlikte, bireysel ekonomik kalkınmanın yanı sıra toplumsal hayatın gelişiminde de öncülük rolünü üstlenmeyi hedefleyen asperik.net, çalışmalarını her ticari alandaki desteği ile birlikte, köklü bir sosyal sorumluluk anlayışıyla da sürdürecektir.

 

Asperik.net bugün güncel ihtiyaçlara uygun olarak, uzun soluklu, yaygın ve sürdürülebilir bir yapıda oluşturulan birliktelikle ve emin adımlarla yoluna devam ediyor.

 

Gücümüzü birbirimizden, referansımızı tecrübelerimizden, enerjimizi geleceğimize dair hayallerimizden alıyoruz…

 

ASPERİK İnsan Kaynakları Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.


Bu site, Netlun® Kurumsal Web Sistemi ile hazirlanmistir.