• info@asperik.net

GOLD MAİ ELEKTRONİK VE TİC.LTD.ŞTİ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
303 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
3+4 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Vezirçiftliği Mah.D.130 karayolu Cad. No:200/3 Başiskele/KOCAELİ

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda (Kalite ve Güven için, Mai)

 

Mai Elektronik ve Tic.Ltd.Şti. ticaret hayatına çok kısa bir süre önce (02 Haziran 2015) katılmasına karşın, yaklaşık 30 yıllık Elektronik tecrübesi bulunan, “Genç Emekli Asker ” bir kadronun, beş yıl gibi uzun bir süre “Aydınlatma sektörü” başta olmak üzere, sahada inceleme,araştırma, proje geliştirme, tasarım ve modelleme çalışmaları sonucu ortaya çıkan, bir sabır ve disiplin şirketidir. “ Led Aydınlatma Teknolojileri” ana faaliyet dalımızdır. Ancak klasik aydınlatma çalışmalarımızda bulunmaktadır.

 

Projelendirme , otomasyon, elektrik/ elektronik sistem konfigürasyonları, enerji danışmanlığı, eğitim ve armatür üretim, temin, uygulama, pazarlama, satış sonrası servis hizmetleri sunmaktayız.

 

Bilindiği üzere Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, yıllardır imkanları ölçüsünde, dünyada hızla gelişen teknolojiyi ülkemize getirmek, kullanmak ve milli üretimine katkı sağlamak için elinden gelen gayreti göstermektedir. Ancak takdir edileceği üzere, TSK bir sanayi kuruluşu değildir. “Mai Elektronik” işte tam bu noktada, Ülkemiz ve dünyanın hızla yol aldığı “Teknoloji Çağında” milli tasarım ve üretim hedefli bir şirket vizyonu ile yola çıkmıştır. Dünyamızın Teknolojik gelişimi incelendiğinde, önemli sıçramalar ve gelişmeler “Savunma Sanayi” talepleri doğrultusunda olmaktadır. Kulağa hoş gelmese de,maalesef ”büyük savaşlar” ve savaş beklentileri teknolojinin çekici/itici lokomotifidir. Bizler ise teknolojiyi Ülkemiz ve dünya insanlarının yaşam kalitesini artırmak niyetinde olan, çağımızın hastalığı “işsizliğe” ve sevdamız “milli üretime” katkı sağlamak için maddi ve manevi imkanlarımızı ortaya koymuş bir grup yurdum insanıyız.

 

Aydınlatma sektöründe ihtiyaçlar çeşitlilik göstermektedir. Otoyolların,fabrikaların, köprülerin, tünellerin aydınlatması gerektiği gibi, çocuklarımızın uyuduğu odalardaki gece lambaları ile aydınlatma da bir gereklilik olarak önümüze çıkmaktadır. Takdir edileceği gibi, tek bir firma bu kadar geniş bir alanda tüm piyasaya optimum fayda sağlayacak şekilde hizmet verememektedir. Bu sebeple, başta “FİBERLİ” olmak üzere, piyasada ürün ve hizmetleri ile öne çıkan farklı çözüm ortaklarımız (Yetkili Bayilik) bulunmaktadır.

 

Vizyonumuz

Ülkemizde Profesyonel / Ticari LED aydınlatma endüstrisinde, Mai markamız ile 10 yıl içerisinde standartları belirleyen çağımızın yeni endüstriyel vizyonu olan 4.sanayi devrimi ( Endüstri 4.0) ile uyumlu tasarım ve üretim otomasyonunu sağlayan “lider marka” olmaktır.

 

Misyonumuz

Yüksek yaşam standartlarına uyumlu aydınlatma teknolojilerini kullanarak, insanlara düşük enerji tüketimi ile yüksek ve uzun ömürlü aydınlatma konforu sağlamaktır.

 

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Bu site, Netlun® Kurumsal Web Sistemi ile hazirlanmistir.