• info@asperik.net

LEGAL İSTANBUL Hukuk Bürosu

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
219 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mehmet UZER
  • ADRES: Sıraselviler Caddesi, Mercan Apt., No:34 K:1 PK: 34433 Beyoğlu / İSTANBUL
  • TELEFON: 0 (212) 251 5189
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Legal İstanbul Hukuk Bürosunun kurucusu Avukat Mehmet Uzer, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 1996 yılında mezun olmuştur.

 

Legal İstanbul Hukuk Bürosu, her biri kendi dalında uzman, tecrübeli, başarılı ve hırslı seçkin kadrosu ile hukuki konularda avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermektedir. İyi derecede yabancı dil bilen Avukatların çalıştığı Legal İstanbul Hukuk Bürosu başta uluslararası hukuk olmak üzere birçok hukuk dalında faaliyet göstermektedir.

 

Legal İstanbul Hukuk Bürosunun kurucusu olan Avukat Mehmet Uzer, 2010 – 2011 yıllarında, İstanbul Barosu Spor ve Spor Hukuku Komisyonu Başkanlığı görevini üstlenmiştir.

 

Halen Spor Hukuku konusunda özel çalışmalarına devam etmektedir.

Kişi ve kuruluşların kendine özgü farklı ihtiyaçları olduğunu göz önünde bulunduran Legal İstanbul Hukuk Bürosu, geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir ve bunları tam hizmet anlayışıyla uygulamaktadır. Doğru düzenlenmiş görev dağılımını ilke edinmiş, farklı uzmanlık alanlarına sahip profesyonel ekibi ile hizmetlerini sürdürmektedir.

 

Legal İstanbul Hukuk Bürosu ile yola çıkan kişi ve kuruluşların kendine ait bir HUKUK REHBERİ bulunmaktadır. Her biri İngilizce ve Fransızca başta olmak üzere, en az bir yabancı dile ve uzmanlık alanlarına hakim avukatlarımız müvekkil ile devamlı olarak birebir iletişim kurmaktadır. Her biri bağımsız çalışmakta, ancak gerektiğinde birbirlerine destek vermektedir.

 

Böylece bir bütün oluşturarak siz müvekkillerimize daha çok yarar sağlamaktadır.

 

Legal İstanbul Hukuk Bürosu avukatları, faaliyet alanları ne olursa olsun, yoğun bir rekabet ortamındaki müvekkillerine bilgi donanımı ve deneyimi ile güç vermektedir.

 

Çalışma yöntemine müvekkil ile birlikte karar verdikten sonra, müvekkilin kendi belirlediği hedefe en sağlıklı koşullarda varması amacıyla yaratıcı çözüm yolları bulmaktadır. Müvekkilleri ile bütünleşerek onlar adına hareket etmektedir.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Bu site, Netlun® Kurumsal Web Sistemi ile hazirlanmistir.